Suvised lahtiolekuajad

1. juunist 31. augustini on raamatukogu avatud E - R kell 10 - 18.

Suletud aegadel saab raamatuid tagastada välisukse ees olevasse tagastuskasti. 

Õuemängud laenutamiseks

Raamatukogust saab laenutada õue- ja lauamänge! Mängud leiad raamatukogu 1. korruselt leti juurest. Mis on ühe või teise nime taga, uuri raamatukogust.
Õuemänge võib laenutada nii raamatukogulähedastel haljasaladel mängimiseks kui ka koduaeda viimiseks. Mängude laenuaeg on 1. nädal.

muru

Raamatukogule kingiti "Terra Mariana"

Terra Mariana

Liivimaa ajalugu kajastava albumi „Terra Mariana 1186-1888“ koopiad anti Läti Rahvusraamatukogu direktor Andris Vilksi poolt Eesti mäluasutustele pidulikult üle rahvusraamatukogus 22. oktoobril. 28 albumi saaja hulka kuulus ka Lääne-Virumaa Keskraamatukogu, kuna albumis on mainitud meie maakonnas asuvat Toolse linnust.
Album „Terra Mariana 1186–1888“ on pühendatud kristluse levikule Liivimaal ja selle illustratsioonid, fotod ja tekstid aastatest 1186–1888 on Läti ja Eesti ajaloo unikaalne allikas.
Valges nahkköites ladinakeelse „Terra Mariana 1186–1888“ kinkisid Balti provintside katoliiklased Rooma paavst Leo XIII-le 50. ametijuubeli puhul 1888. aastal, originaali säilitatakse Vatikanis.
Aastail 2008-2009 valmistati Läti Vabariigi tellimusel Itaalias albumist kümme täpset jäljendit, millest üks kingiti Eesti Vabariigile. Läti Rahvusraamatukogu tellimusel valmistati albumist vähendatud formaadis koopiad. Koopia sisaldab ka lisaköidet lätikeelsete kommentaaride ning lühikeste inglis-, saksa-, poola- ja eestikeelsete seletustega.
Lääne-Virumaa Keskraamatukogu eksemplari on võimalik raamatukogusse uudistama tulla alates teisipäevast, 27. oktoobrist.

Raamatukogu tuleb koju!

Koduteenindus

Individuaalne arvutikoolitus

Koolitus

Raamatukoguhoidja loeb

Lugemispäevik

Kirjanduslik jalutuskäik Rakveres

Kirjanduslikud paigad Lääne-Virumaal