23. detsembril on raamatukogu SULETUD!

Raamatuid saab tagastada välistrepil asuvasse tagastuskasti. 

 

18.-30. detsembril on viivisevaba aeg.

Kehtib hetkel käes olevatele raamatutele. Vanad tasumata viivised ei kustu.

Loe, mida arvavad raamatukoguhoidjad hiljuti loetud raamatutest

Lugemispäevik

Noor, loo, too – kunst raamatukokku!

Eesti riigi 100. sünnipäeva puhul 2018. aastal avavad Eesti rahvaraamatukogud oma näitusepinnad kohalikele noortele ehk siis üle riigi toimuvad raamatukogudes just noorte näitused. Noored kunstnikud (14-26-aastased) saavad võimaluse oma töid avalikkusele näidata, tehes sellega sadade näituste näol oma kingituse Eestile.

kunst raamatukokku logo 2Näituste korraldamine raamatukogus on noortele tasuta, näitused on avatud kõigile huvilistele ning nende külastamine on samuti tasuta. Raamatukogud annavad näitusteks kasutada oma inventari ja tehnikat, aitavad vajadusel näituste ülespanemisel, näituse avamisürituse tegemisel, reklaamimisel jne. Kõik näitused on kajastatud EV 100 veebilehel. 

Projekti algatas Tallinna Keskraamatukogu. Sellega on liitunud ka Lääne-Virumaa Keskraamatukogu koos mitmete meie maakonna raamatukogudega. Võimalused on kahlemata igas raamatukogus erinevad ning nendega tasub huvilistel eelnevalt tutvuda. 

Osalemiseks tutvu raamatukogude näitusepindadega ning saada seejärel raamatukogule oma näituseidee. Ideid saab esitada oktoobri lõpuni. Infot näitusepindade kohta ja taotlusvormi leiab allolevatelt linkidelt. Ära pelga küsimast raamatukogult lisainfot! 

Oktoobris - novembris vaatab raamatukogu kõik ideed üle ja paneb paika näitustekava. Jaanuaris avame uhkusega esimesed noorte kunstnike näitused maakonna raamatukogudes.

TAOTLUSVORM

NÄITUSEPINNAD 

Raamatukogu tuleb koju!

Koduteenindus

Individuaalne arvutikoolitus

Koolitus

Otsime uut lugemiskoera!

Lugemiskoerad