Suvised lahtiolekuajad

1. juunist 31. augustini on raamatukogu avatud E - R kell 10 - 18.

Suletud aegadel saab raamatuid tagastada välisukse ees olevasse tagastuskasti. 

Õuemängud laenutamiseks

Raamatukogust saab laenutada õue- ja lauamänge! Mängud leiad raamatukogu 1. korruselt leti juurest. Mis on ühe või teise nime taga, uuri raamatukogust.
Õuemänge võib laenutada nii raamatukogulähedastel haljasaladel mängimiseks kui ka koduaeda viimiseks. Mängude laenuaeg on 1. nädal.

muru

Raamatukogus saab tutvust teha 3D printeriga

Üleriigilisel EAS ettevõtlusnädalal toimub reedel, 7. oktoobril kel 11.00 Lääne-Virumaa keskraamatukogu saalis 3D printimise tutvustus, mida viib läbi MTÜ Eesti 2.0.

Eesti 2.0 eesmärgiks on inspireerida koolinoori valima tehnoloogiapõhist tulevikku, seetõttu käiakse 3D tehnoloogiat tutvustamas peamiselt koolides. Projektide abil viiakse noorteni erinevaid tehnoloogiaid ja pakutakse välja võimalusi nende rakendamiseks.

Demonstratsiooniga raamatukogus soovime 3D printimise võimalusi tutvustada ka kõigile teistele huvilistele. Kutsume kaasa mõtlema teemal, kas 3D printer võiks olla kättesaadav ka suuremates rahvaraamatukogudes, kus iga soovija saaks selle abil oma ideid teostada.

Oodatud on kõik asjahuvilised, sissepääs on vaba. Kel sügavam huvi, saab siin hea võimaluse asjatundjalt 3Dprinterite kohta otse küsida: kust neid soetada, mis teadmisi on vaja kasutamiseks ja palju muud.

Raamatukogu tuleb koju!

Koduteenindus

Individuaalne arvutikoolitus

Koolitus

Raamatukoguhoidja loeb

Lugemispäevik

Kirjanduslik jalutuskäik Rakveres

Kirjanduslikud paigad Lääne-Virumaal