Tuleb 8. "Tasuta raamatu laat"!

logo trlPühapäeval, 5. märtsil kell 11-16 toimub peale aastast pausi järjekordne "Tasuta raamatu laat". Laat kannab järjekorranumbrit kaheksa ning on olemuselt sama kui varemgi – inimesed, kel raamatuid üle, toovad need laadale ja teised kel puudu, viivad omale koju. Loomulikult võib olla nii tooja kui viija rollis samaaegselt, sest raamatud on ju erinevad. Seega on tegemist ühe suuremat sorti raamatuvahetusega.

Heategevusmüük
Laadalaudadel olevate raamatute eest sentigi maksma ei pea, küll aga on suure laada sees väike heategevusmüük. Pisikese osa raamatuid müüme soodsate hindadega selleks, et osta laste ja noorte kultuuriaastal raamatukogusse vabaks kasutuseks graafikalauad, mida saab arvutijoonistuste tegemiseks kasutada iga laps ja noor, kel soov end selles vallas arendada.

Seega - tuuluta oma raamaturiiuleid ja too seisma jäänud kirjavara "Tasuta raamatu laadale"!
Raamatuid (samuti ajakirju, CD ja DVD plaate ning muid infokandjaid) saab ära tuua kahel laadaeelsel päeval, 3. ja 4. märtsil kell 10-20 Rakvere Spordikeskusesse.
Raamatu loovutajale paneme siiski südamele, et hinnake oma annetust kriitilise pilguga! Tuua tasub sellist kraami, mis teie arvates veel kellelegi huvi võiks pakkuda ning mille seisukord on tarbimiskõlbulik. Vanapaberisse kvalifitseeruva kirjavara (kataloogid, telefoniraamatud, ajalehed, aegunud kirjandus jne) saab viia linnas paiknevatesse paberikonteineritesse.

Laadapäeval, 5. märtsil tule kohale, vali raamatuid, osale töötubades ning naudi etteasteid. Laada programm alustab kell 12, kui esimene tuhin ja suurem paberikrabin on vaibunud. Laste ja noorte kultuuriaastale kohaselt on teiste hulgas laadalava vallutanud mitmed noored kollektiivid. Loomulikult on kohal ka laada raudvara – rahvamuusikaansambel „Kungla“. Kultuuriprogrammi toob teieni Rakvere Kultuurikeskus.

KAVA
11.00 Laada avamine
12.00 Tantsuansamblid Alima ja Panter
12.30 Rakvere põhikooli laste ansambel
13.00 Esteetika- ja tantsukooli tantsijad
13.30 Kelli Pärnaste laululapsed
14.00 JJ-Street tantsijad
14.30 Rahvamuusikaansambel Kungla
16.00 Laat sulgeb uksed

Raamatukogu tuleb koju!

Koduteenindus

Individuaalne arvutikoolitus

Koolitus

Raamatukoguhoidja loeb

Lugemispäevik

Kirjanduslik jalutuskäik Rakveres

Kirjanduslikud paigad Lääne-Virumaal