Õuemängud laenutamiseks

Raamatukogust saab laenutada õue- ja lauamänge! Mängud leiad raamatukogu 1. korruselt leti juurest. Mis on ühe või teise nime taga, uuri raamatukogust.
Õuemänge võib laenutada nii raamatukogulähedastel haljasaladel mängimiseks kui ka koduaeda viimiseks. Mängude laenuaeg on 1. nädal.

muru

Suvised lahtiolekuajad

1. juunist 31. augustini on raamatukogu avatud E - R kell 10 - 18.

Suletud aegadel saab raamatuid tagastada välisukse ees olevasse tagastuskasti. 

Raamatukogus alustab keelekohvik

kohvLääne-Virumaa Keskraamatukogus avab uksed keelekohvik. Keelekohvik on kokkusaamiskohaks muukeelsetele inimestele, kes küll oskavad mingil määral eesti keelt, kuid pikemaks kõnelemiseks jääb oskusi või julgust väheks. Keelekohvikus saab raamatukoguhoidjatest juhendajate käe all eesti keeles rääkimist teiste kohvikulistega praktiseerida ja niimoodi läbi omavahelise suhtluse kõnekeelt õppida.
Kindlasti on meil neid inimesi, kes vajaksid keelepraktikat, et saada omale näiteks parem töökoht või lihtsalt tunda ennast hästi eestikeelses kultuuriruumis.
Esimene kohtumine toimub 5.apillil kl 16.00 raamatukogus IV korrusel puhketoas. Kokkusaamised hakkaksid toimuma kolmapäeviti 1,5 tundi korraga, aga oleme selles osas ka üsna paindlikud ja võime aegu osalejate võimalustega kohandada. Keelekohvikus raha maksma ei pea.

Huvilistel palume endast märku anda hiljemalt 4. aprilliks tel: 3225971; 3225970 või aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Raamatukogu tuleb koju!

Koduteenindus

Individuaalne arvutikoolitus

Koolitus

Raamatukoguhoidja loeb

Lugemispäevik

Kirjanduslik jalutuskäik Rakveres

Kirjanduslikud paigad Lääne-Virumaal