Õuemängud laenutamiseks

Raamatukogust saab laenutada õue- ja lauamänge! Mängud leiad raamatukogu 1. korruselt leti juurest. Mis on ühe või teise nime taga, uuri raamatukogust.
Õuemänge võib laenutada nii raamatukogulähedastel haljasaladel mängimiseks kui ka koduaeda viimiseks. Mängude laenuaeg on 1. nädal.

muru

Suvised lahtiolekuajad

1. juunist 31. augustini on raamatukogu avatud E - R kell 10 - 18.

Suletud aegadel saab raamatuid tagastada välisukse ees olevasse tagastuskasti. 

Kolledži teavikud jõudsid keskraamatukokku

Varem vaid Tallinna Ülikooli Rakvere kolledži raamatukogus leidunud teavikuid on 2. oktoobrist võimalik laenutada Lääne-Virumaa Keskraamatukogust, kuhu need hoiule anti. Kõik teavikud paiknevad teemade järgi ning on leitavad elektronkataloogist Urram.

Eesmärk on muuta väärt kogu kättesaadavaks laiemale ringile huvilistele kui vaid Rakvere kolledži tudengid. „Nii saab kolledž veelgi enam panustada regiooni haridusmaastiku rikastamisse,“ selgitas direktor Silver Pramann.
Raamatud, mida kokku 128, käsitlevad peamiselt pedagoogikat, psühholoogiat ja juhtimist, samuti uurimistöö koostamist. „Tunneme heameelt, et kolledži abiga saame õppekirjanduse valikut suurendada,“ lausus Lääne-Virumaa Keskraamatukogust direktor Kaili Õunapuu-Seidelberg. „Rakveres õppivate või siitkandist pärit üliõpilaste jaoks on meie raamatukogu ju hinnatud õppekirjanduse laenutamise koht,“ lausus ta. „Meilt leitakse ka neid raamatuid, mis Tallinna või Tartu kogudes välja laenutatud.“
Õppetööks otseselt vajalikud raamatud jäävad endiselt Rakvere kolledžisse.

Raamatukogu tuleb koju!

Koduteenindus

Individuaalne arvutikoolitus

Koolitus

Raamatukoguhoidja loeb

Lugemispäevik

Kirjanduslik jalutuskäik Rakveres

Kirjanduslikud paigad Lääne-Virumaal