Õuemängud laenutamiseks

Raamatukogust saab laenutada õue- ja lauamänge! Mängud leiad raamatukogu 1. korruselt leti juurest. Mis on ühe või teise nime taga, uuri raamatukogust.
Õuemänge võib laenutada nii raamatukogulähedastel haljasaladel mängimiseks kui ka koduaeda viimiseks. Mängude laenuaeg on 1. nädal.

muru

Suvised lahtiolekuajad

1. juunist 31. augustini on raamatukogu avatud E - R kell 10 - 18.

Suletud aegadel saab raamatuid tagastada välisukse ees olevasse tagastuskasti. 

Raamatukogus saab mälu treenida

ajutreening

Mälutreening ei ole teadmiste proov ega mälumäng. See on mänguline ja lõbus tegevus parandamaks inimese toimetulekut ja andmaks elujõudu.

Mälutreening arendab mitmete mälutehnika võtete abil püsimälu, asjade meeles pidamist ja loovust. Parandab enesehinnangut, koordinatsiooni ja keskendumist, annab jõudu ja motivatsiooni igapäevaste olukordadega toime tulemiseks. Uute lahenduste proovimine ja suhtlemine parandab toimetulekut ja elujõulisust. Ühised liikumisharjutused ja mänguline rühmatöö julgustavad ning annavad enesekindlust.

Treeneriks on Anu Jonuks, kellel on selles valdkonnas rikkalik kogemustepagas ja tema sõnul läheb see üha populaarsemaks.

Alustatakse 14. novembril kl 13.30 Lääne-Virumaa Keskraamatukogu II korruse rühmatööruumis. Kes esimesel korral ei jõua, see võib liituda ka hiljem, sest esialgu on plaanis kohtuda iga kahe nädala tagant kolmapäeviti (28.11, 12.12 ja 19.12).

Mälutreeningul osalemine on tasuta! Registreerimine ei ole kohustuslik, aga oma osalussoovist võib teada anda ja infot küsida raamatukogu telefonil: 3225971 või Anu Jonuksilt tel: 53422364 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Raamatukogu tuleb koju!

Koduteenindus

Individuaalne arvutikoolitus

Koolitus

Raamatukoguhoidja loeb

Lugemispäevik

Kirjanduslik jalutuskäik Rakveres

Kirjanduslikud paigad Lääne-Virumaal