Hea Lugeja!

Seoses koroonaviiruse COVID-19 pandeemiast tingitud eriolukorraga riigis väljastab raamatukogu eelnevalt reserveeritud raamatuid.

Raamatukogusse sisse ei pääse - raamatute väljastamine toimub kontaktivabalt 1. korruse Posti tänava poolse akna kaudu esmaspäevast reedeni kell 10-16.

Enne eriolukorra lõppemist raamatuid tagasi tooma ei pea, isegi mitte siis, kui tagastustähtaeg on saabunud. Soovi korral võib raamatud jätta raamatukogu tagastuskasti. Ohutuse tagamiseks jäävad tagastuskasti toodud raamatud lugeja kontole veel kolmeks päevaks nö karantiini, vältimaks nende kiiret jõudmist uue lugejani. 

Raamatuid saab reserveerida lugejaportaali Urram kaudu, e-posti See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefoni 3225960 teel.

Päringutele vastame telefoni või e-posti teel.

Pea meeles:

  • Laenutada saab AINULT eelnevalt reserveeritud raamatuid.
  • Raamatud pakitakse kilekotti ning antakse lugejale kätte läbi 1. korruse akna, asetades need aknalauale.
  • Palun ära torma raamatutele järele kohe peale reserveerimist, vaid anna raamatukoguhoidjale aega reserveeringute ettevalmistamiseks! Me ei soovi olukorda, kus lugejal tuleb oodata ja võib moodustuda järjekord.
  • Kui enne sind on raamatutele järele tulnud teine inimene, siis hoia distantsi ja oota oma korda vähemalt 2m kaugusel.
  • Raamatutele järele tulles ütle oma nimi, võta vastu aknalauale asetatud pakk ja mine kohe koju!

PÜSI KODUS, LOE RAAMATUT, JÄÄ TERVEKS!

Noor, loo, too – kunst raamatukokku!

kunst raamatukokku logo 2

 

 

Vaata siit: Kunst Raamatukokknäitused Lääne-Virumaal


Eesti riigi 100. sünnipäeva puhul 2018. aastal avavad Eesti rahvaraamatukogud oma näitusepinnad kohalikele noortele ehk siis üle riigi toimuvad raamatukogudes just noorte näitused. Noored kunstnikud (14-26-aastased) saavad võimaluse oma töid avalikkusele näidata, tehes sellega sadade näituste näol oma kingituse Eestile.

Näituste korraldamine raamatukogus on noortele tasuta, näitused on avatud kõigile huvilistele ning nende külastamine on samuti tasuta. Raamatukogud annavad näitusteks kasutada oma inventari ja tehnikat, aitavad vajadusel näituste ülespanemisel, näituse avamisürituse tegemisel, reklaamimisel jne. Kõik näitused on kajastatud EV 100 veebilehel. 

Projekti algatas Tallinna Keskraamatukogu. Sellega on liitus ka Lääne-Virumaa Keskraamatukogu koos mitmete meie maakonna raamatukogudega. 

Osalemiseks sai 2017. a. tutvuda raamatukogude näitusepindadega ning seejärel esitada raamatukogule oma näituseidee. 

Jaanuarist 2018 on näituseplaanid avalikud ning esimesed noorte kunstnike näitused maakonna raamatukogudes avatud.

TAOTLUSVORM

NÄITUSEPINNAD 

 

Raamatukogu tuleb koju!

Koduteenindus

Individuaalne arvutikoolitus

Koolitus

Raamatukoguhoidja loeb

Lugemispäevik

Kirjanduslik jalutuskäik Rakveres

Kirjanduslikud paigad Lääne-Virumaal