Tehnoloogiatuba

tehnoloogiatubaTehnoloogiatuba asub raamatukogu 3. korrusel.

Lahtiolekuajad: E-K 11-19, N-R 9-17 (Avame alates 30.10.2023)

Avatud üle laupäeviti 10-15, sellele järgnev esmaspäev suletud.

Avatud laupäevad novembris: 4.11, 18.11.

Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 3225969

Töötoa juhendaja Riin Sikka


Tehnoloogiatuba on avalik töötuba, kus iga soovija saab tasuta kasutada erinevaid seadmeid.

Seadmete kasutamine raamatukogu töötoas on tasuta, maksta tuleb vaid kasutatud kulumaterjalide eest nagu näiteks 3D printeri filament, lamineerimiskile, köitespiraalid jmt. (vt Hinnakiri). Lubatud on kasutada ka kaasavõetud materjale, kui need sobivad raamatukogu seadmetele. Sellisel juhul midagi tasuda pole tarvis.

Aeganõudvate tegevuste jaoks, nagu näiteks 3D printimine, on soovitav aeg eelnevalt broneerida. 3D printimisel tuleb aja planeerimisel arvestada, et prinditöö jõuaks valmis enne töötoa sulgemist. 

Töötoa juhendaja teeb enne seadme kasutamist lühikese juhendamise ohutuse ja seadme kasutamise kohta. Iga seadme juurde kuulub ka kasutusjuhend, millega tuleb eelnevalt tutvuda.

NB! Raamatukogu ei tee teenustööd. Printimiseks või lõikamiseks vajalikud kujundused valmistab ette kasutaja ise. Seadmete kasutamisel küll instrueerib ja abistab juhendaja, kuid ei tee tööd otsast lõpuni kasutaja eest ära. 

SEADMED: