Koduteenindus

koduteenindusLääne-Virumaa Keskraamatukogu pakub võimalust tellida raamatud ja teisi teavikuid koju nendele inimestele, kel puudub võimalus tervisliku seisundi tõttu ise raamatukogu külastada. Koduteenindust saavad kasutada need eakad või liikumisraskustega inimesed, kes elavad Rakvere linnas. Teenus on tasuta. 

Koduteenindus toimub üle nädala neljapäeviti. Esimesel külastusel vormistatakse inimene Lääne-Virumaa keskraamatukogu lugejaks. Selleks toiminguks tasub isikut tõendav dokument käepärast varuda. Kirjanduse valikul arvestame lugeja soovidega, kui aga konkreetsed soovid puuduvad, pakub raamatukoguhoidja välja omapoolse valiku. Küllap saavad sel kombel ajaga iga teenusekasutaja maitseeelistused selgemaks. Nägemispuudega inimestele teadmiseks, et raamatukogust ei saa laenutada mitte ainult trükiseid vaid ka audio- ehk kuulamisraamatuid. Kel vastav tehnika olemas, soovitame seda võimalust aktiivselt kasutada.

Koduteeninduse saamiseks tuleb pöörduda raamatukogu poole ja oma soovist teada anda. Seda võib teha nii teenusesoovija ise või siis tema hooldustöötaja.

Info ning koduteenindusega liitumine telefonil 3225961 või e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Koduteeninduse sujumise eest seisab hea ning raamatuid koju tooma-viima tuleb raamatukoguhoidja Kaie Onton (pildil).

NB! Oleme ajutiselt laiendanud koduteeninduse saajate ringi. Kui tavaliselt viiakse raamatud koju eakatele ja liikumisraskustega inimestele, siis nüüd võivad teenuse saamiseks pöörduda ka kõik teised, kes tunnevad, et ei suuda või ei saa praegustes oludes kodust väljuda ning rahvarohketes kohtades liikuda – näiteks riskirühma kuulujad, eneseisolatsioonis viibijad või muudes sarnastes olukordades olijad.

 

Vajadusel korraldame koduteenindust tavapärasest sagedamini, täpne aeg toimub kokkuleppel raamatukoguga.

Koduteenindus on kontaktivaba – lugeja poolt soovitud teavikud tuuakse talle koju kätte jättes need siis kas ukse taha, trepile või mujale eelnevalt kokkulepitud kohta.

Raamatukogu tuleb koju!

Koduteenindus

Individuaalne arvutikoolitus

Koolitus

Raamatukoguhoidja loeb

Lugemispäevik

Kirjanduslik jalutuskäik Rakveres

Kirjanduslikud paigad Lääne-Virumaal