Fotonäitus "Jalutuskäik Lahemaal"

Fotograaf: Jaanus Lekk

NÄITUSMÜÜK

Raamatukogu 1. korrusel 26.08-30.09.2022

jaanus lekk naitusFotograafiaga puutusin kokku juba varajases teismeeas. Vanaema, kes mu fotohuvi märkas, soovitas sahvri taarast tühjendada ja rahaks teha. Saadud summa - 20 rubla - eest ostsin oma esimese fotokaamera Смeнa 8. Taskurahast panin mõne aja pärast ka kodus vannitoas fotolabori püsti ning uppusin müstilisse fotomaailma.
Aegade jooksul olen kasutanud erinevaid fotoaparaate ja püüdnud hetki peamiselt 35-millimeetrisele mustvalgele fotofilmile. Lisaks sotsiaalsete tegevuste jäädvustamisele pakkus mulle huvi ka looduses fotoaparaadiga ringi käia, et tabada salapära, mida inimene looduses sageli ei märkagi. Fotograafia jäi soiku videomaailma pealetungiga 90ndate lõpus. Edasi pühendusin peamiselt liikuva pildi jäädvustamisele. Videokaamera on mul tänaseni truuks kaaslaseks.
Vana arm - fotograafia - andis endast taas nõudlikult teada ja tuli mu ellu tagasi. Kaasaegne digitaalne ja professionaalne fotokaamera SONY a71ll on mind oma võimekusega ja objektiividega lummanud. Hea töövahend lubab tabada loodusest hetki, mida ka Sinuga, hea näituse külastaja, siin ja praegu jagada soovin.
Hetked on jäädvustatud kahe viimase aasta jooksul siinsamas Virumaal.
Meeldivat fotomatka!

Vaata lisa:

http://www.videolabor.net/fotopood.html 

 

Raamatukogu tuleb koju!

Koduteenindus

Individuaalne arvutikoolitus

Koolitus

Raamatukoguhoidja loeb

Lugemispäevik

Kirjanduslikud paigad Lääne-Virumaal